درباره ما

شرکت پردیس سرام پاژ در سال 1391 در زمینی به مساحت 35 هکتار و با مشارکت سرمایه گذاران خارجی فعالیت خود را در حوزه سرامیک کف آغاز نمود.

ما با در اختیار داشتن آخرین تکنولوژی‌های روز دنیا، توانستیم با استفاده از استعداد جوانان تحصیلکرده در کنار متخصصان کارآزموده، نیازهای بازار را به بهترین نحو تامین کنیم. افتخار ما علاوه بر ایجاد اشتغال برای جوانان و متخصصان، افزایش رونق تولید و سربلندی ایران عزیز است و در این راستا از هیچ کوششی دریغ نخواهیم کرد.

اینک به لطف الهی و با سپری شدن بیش از یک دهه از فعالیت و تلاش شبانه‌روزی جوانان و متخصصان این امر، توانستیم ماهانه بیش از 600 هزار مترمکعب سرامیک کف در تمامی سایزها تولید و با انواع لعاب‌های تراس، اپک و مات و افکت‌های گوناگون به یکی از سردمداران تولید سرامیک کف در کشور تبدیل شویم.

امید است در سال جدید، با بهره‌گیری از دستگاه‌های پیشرفته تر، تحولی در عرضه طرح‌های گوناگون با رنگ های خاص به وجود آوریم و سهم شرکت پردیس سرام را در بازارهای داخل و خارج از کشور افزایش دهیم

رویدادهای مهم

۱۳۸۹ تاسیس شرکت مشترک با چین

۱۳۹۰ آغاز عملیات بنایی و ساخت شرکت

۱۳۹۱ آغاز عملیات تولید

۱۳۹۵ اجرای طرح توسعه تولید پایدار و تغییر خط تولید از کاشی دیوار دو پخت به کاشی پرسلانی کف

۱۳۹۸ توقف روند تولید همزمان با شیوع کرونا و خارج شدن متخصصین چینی از پروژه

۱۳۹۹ بازگشت نیروهای چینی پس از واکسیناسیون کرونا و تکیه بر متخصصین داخلی

۱۴۰۰ واگذاری کامل شرکت به متخصصین داخلی

افتخارات

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

گواهینامه استاندارد ISO9001

گواهینامه استاندارد CE اروپا

گواهینامه‌های استاندارد ملی ایران