چرا باید از سرامیک کف پردیس سرام پاژ را انتخاب کنید؟

ظاهر تنها یکی از دلایل انتخاب سرامیک برای شما در داخل و خارج از منزل است. در حقیقت، سرامیک در مقایسه با سایر مواد، مزایای بسیاری دارند. این مزایا شامل عملکرد فنی، ایمنی آنها، سازگاری با محیط زیست و مراقبت آسان از آنها است.

مزایای کاشی و سرامیک

ده دلیل برای استفاده از سرامیک پردیس سرام پاژ 

انتخاب کاشی و سرامیک پردیس سرام پاژ به معنای انتخاب یکی از متنوع ترین، مقاوم ترین و بی ضررترین مواد موجود در بازار است و مراقبت از آن نیز آسان است. این محصول این همه فضایل را با طیف بی نظیری از جلوه های زیبایی شناختی ترکیب می کند. از میان دلایل متعددی که برای انتخاب سرامیک وجود دارد، یازده مورد را انتخاب کرده‌ایم که معتقدیم برای درک بهتر و انتخاب بدون تردید شما، شایسته است مورد توجه قرار گیرد.مقاوم در برابر سایش

سرامیک پردیس سرام پاژ در برابر سایش و خراش مقاوم تر هستند

سرامیک هایی که با استفاده از فناوری‌های مختلف تولید می‌شوند کف یا دیوار، فضای داخلی یا خارجی، برای مصارف مسکونی یا تجاری از مقاوم‌ترین مواد در برابر سایش و خراش هستند.

ضد آب

سرامیک های ما در برابر آب، رطوبت و بخار مقاومت می کنند .سرامیک های ما در برابر آب، رطوبت و بخار مقاوم هستند:  سرامیک را می‌توان در مناطق مرطوب مانند آشپزخانه، حمام، اسپا و حتی استخرها نصب کرد.

مقاوم در برابر گرما

سرامیک پردیس سرام پاژ در برابر حرارت مقاوم است

سرامیک در برابر حرارت مقاومت می کند: کاشی و سرامیک در برابر حرارت مقاومت می کند و شعله ها را مستقیماً هدایت می کند زیرا غیر قابل اشتعال هستند و در صورت آتش سوزی مواد مضر برای افراد ساکن منزل و محیط زیست منتشر نمی کنند. همچنین خطر سیاه شدن بیشتر آنها در تماس با اجسام داغ وجود ندارد.

مقاله مرتبط: نکاتی در مورد نگهداری از سرامیک کف

سرامیک پردیس سرام پاژ در برابر سایش و فرسایش استفاده مکرر مقاوم است

سرامیک در برابر سایش مقاومت می‌کنند و عملاً غیرقابل تغییر هستند: سرامیک یک ماده بسیار مقاوم است که بدون تغییر باقی می‌ماند و با گذشت زمان خراب نمی‌شود. سرامیک محو یا تیره نمی‌شوند، رنگ‌شان ثابت است و پوشش آن‌ها به همان شکلی که هست باقی می‌ماند، حتی در صورت قرار گرفتن طولانی در معرض اشعه‌های فرابنفش

کفپوش سرامیک برای هر سبک خانه ای کاملاً مناسب است، اگرچه یک ویژگی تقریباً استاندارد در هر خانه ای به سبک مدیترانه ای یا جنوب غربی است.

سرامیک در برابر لکه مقاوم هستند و مراقبت از آنها آسان است.

سرامیک بهداشتی هستند، لکه نمی‌گیرند و مراقبت از آن‌ها آسان است. سرامیک رشد باکتری ها را تسهیل نمی کند، خراب نمی شود، ضد آب، غیرجذب است و یکی از ساده ترین مواد برای تمیز کردن و ضد عفونی کردن است. سرامیک ها تقریباً در برابر هر نوع ماده شیمیایی مقاومت می کنند. تمیز کردن روزانه آنها فقط با مقداری آب گرم ممکن است.


سرامیک های پردیس سرام پاژ را می توان با مواد شوینده هرچقدر اسیدی یا قلیایی تمیز کرد

سرامیک پردیس سرام پاژ را می‌توان با استفاده از محصولات قوی نیز تمیز کرد: تا آنجا که به تمیز کردن ساده نیاز باشد تنها آب گرم کافی است با این حال، اگر تمیز کردن عمیق تری ضروری باشد، می‌توان از شوینده‌های قوی تری یا روش‌های تمیزکننده قوی، مانند پاک‌کننده‌های اسیدی یا برس‌ها، بدون خطر آسیب استفاده کرد.

سرامیک پردیس سرام پاژبرای گرم نگاه داشتن کف ایده آل هستند.

سرامیک برای گرم نگاه داشتن کف یا دیوارهای منزل ایده آل هستند: رسانایی گرمایی عالی سرامیک باعث عملکرد عالی سیستم های گرمایشی می شود. این عملکرد بسیار بالاتر از عملکرد به دست آمده با استفاده از سایر مواد عایق است که تمایل دارند مانعی برای عبور گرما ایجاد کنند.

سرامیک های پردیس سرام پاژ در اندازه های مختلف موجود است

سرامیک در اندازه‌ها و شکل‌های مختلفی در دسترس هستند که بسیار بیشتر از هر نوع دیگر است. محصولات ما به حدی کاربری های مختلف دارند که هر نیاز زیبایی شناختی و فنی را برآورده می کنند. به همین دلیل است که آنها انتخاب ایده آلی برای پروژه های ساخت و ساز و منازل و مراکز بزرگ هستند.

عدم آسیب به زیست محیط

سرامیک های پردیس سرام پاژ در تمام طول عمر خود سازگار با محیط زیست هستند.

سرامیک در تمام طول عمر خود سازگار با محیط زیست است و به محیط زیست و سلامت شما آسیب نمی زنند، فرآیند تولید انواع سرامیک پردیس سرام پاژ سازگار با محیط زیست است.

سرامیک در برابر سرما و شرایط نامساعد آب و هوایی مقاوم هستن

سرامیک سنگی چینی در برابر یخ زدگی و تبلیغات مقاومت می کنند.

عملکرد سایر کف پوش ها در حفاظت از کف در منزل و سایر بخش های ساختمانی مخصوصا عمومی کمتر است.